Beni Affet 561.Bölüm Özeti / 13 Mayıs Salı

Yazan: Admin 12 Mayıs 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet tüm heyecanı ile 13.05.2014 Salı günü 561.bölümü ile devam edecek. Uzun süredir Star ekranlarında yayınlanan Beni Affet izleyicisini heyecanlandırmayı başarıyor. Bu heyecan ise izleyiciye bir sonraki bölümde neler olacak, neler yaşanacak diye merak içerisinde bırakıyor. Bu nedenle sizlerle Beni Affet 561. Bölüm Özetini aşağıda paylaşıyoruz. Beni Affet 561.bölüm özeti için düşüncelerinizi yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

Beni Affet 561.Bölüm Özeti;
Bahar’ın yaşadıklarından bihaber olan Sevgi, Şahin’in başının belada olduğunu sanırken, Kemal’in uygulayacağı bir plan hem Şahin’den intikam almasını hem de Şahin’in, ailesinin gözünde temize çıkmasını sağlayacaktır. Bahar’ın teklifini kabul etmek zorunda kalan Şahin ise karısı Şebnem’den büyük bir tepki görür.

Hastaneden taburcu olan Cüneyt eve getirilir. Birbirlerinden bir an bile ayrı kalmaya dayanamayan Feride ve Cüneyt duygusal anlar yaşarken, köşeye sıkışan Eylül’ün elinde Zühre’yle ilgili son bir koz vardır. Oğlu Cüneyt’i bıçaklayan Eylül’ün cezasını çekmesini isteyen Zühre, Eylül’ün kanlı ellerine mi düşecektir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.