Beni Affet 562. bölüm özeti / 14 Mayıs Çarşamba

Yazan: Admin 13 Mayıs 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 562.bölümü ile 14.05.2014 Çarşamba günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 14 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 562.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 562.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 562.Bölüm Özeti Tüyoları;
Cüneyt’in keyfini kaçıran gelişmeler oluyor.

Cüneyt bir yandan toparlanmaya çalışırken, bir yandan da sevdiği kadın Feride’yle baş başa olmanın tadını çıkarır. Ancak bu keyfi bozacak bir gelişme yaşanır. Cüneyt’i ziyarete gelen Tunç, Eylül’ün içeriden çıkmak için Zühre’yi ele vereceğini söyler. Eylül’ün tehdidine boyun eğmeyen Zühre ise oğlu Cüneyt için özgürlüğünden vazgeçmeye kararlıdır.

Bahar bağrına bastığı babası Şahin hakkında öğrendiklerinden sonra üzüntü içindedir. Kemal, Şahin’den ailesinin intikamını alırken, sonunda kocasına kavuşan Sevgi, Şahin’in büyük bir beladan kurtulduğunu sanmaktadır. Öte yandan Umut’u Leyla’nın gözünde küçük düşürmeye çalışan Sait, Kadir’i kullanmaya devam eder.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.