Beni Affet 563. Bölüm Özeti / 15 Mayıs Perşembe Star TV

Yazan: Admin 14 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star Televizyon ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Beni Affet 563. Bölümü ile 15.05.2014 Perşembe günü izleyicisi ile buluşacak. Beni Affet hayranlarının, izleyicilerinin en çok merak ettiği ise dizinin 15 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 563.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Beni Affet dizisinin hayran kitlesini bilgilendirmek amacı ile yazımızda Beni Affet 563. bölüm özetine yer veriyoruz. Dizinin özeti için yorum yazabilir tartışabilirsiniz.

Beni Affet 563. Bölüm Özeti;
Cüneyt ve Feride, Eylül’e engel olmanın yolunu düşünürken, Zühre, Alper’i vurduğunu tüm ailesine söyler. Herkes bir anda şaşkına dönerken, Eylül’ün kozunu yok etmek için seferber olan aile üyeleri, silahın nerede olduğunu bulmak için işe koyulur. Ancak Cüneyt, annesini Eylül’ün ellerine bırakmamakta kararlıdır.

Şahin’in dönüşüyle ailede mutluluk rüzgarları eserken, Şahin, Bahar’ı ailesine olan duygularında samimi olduğuna ikna etmeye çalışır. Ancak Şahin hakkında her şeyi bilen Bahar, anlaşmaları konusunda onu bir kere daha uyarır. Öte yandan Umut, Leyla’nın babasını kumar oynarken görür.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.