Beni Affet 564. Bölüm Özeti / 16 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 15 Mayıs 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star Televizyon ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Beni Affet 564. Bölümü ile 16.05.2014 Cuma günü izleyicisi ile buluşacak. Beni Affet hayranlarının, izleyicilerinin en çok merak ettiği ise dizinin 16 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 564.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Beni Affet dizisinin hayran kitlesini bilgilendirmek amacı ile yazımızda Beni Affet 564. bölüm özetine yer veriyoruz. Dizinin özeti için yorum yazabilir tartışabilirsiniz.

Beni Affet 564. Bölüm Özeti;
Beni Affet'te Bahar Şahin’i yönetmeye devam ediyor.

Eylül’ün hak ettiğini bulmasını isteyen Zühre, oğlu için göz kırpmadan kendini feda etmek ister. Ancak buna engel olmak isteyen Kozan Ailesi, silahı aramaya devam eder. Eylül’le konuşmaya gelen Cüneyt ise Eylül’ün kozunu elinde patlatacak bir teklifte bulunur.

Şahin, Bahar’ın zorlamasıyla ailesine kötü davranmaya başlar. Sevgi kocasını alttan alırken, planının işe yaramadığını gören Bahar, işi bir adım daha ileri taşımaya karar verir. Öte yandan yavaş yavaş Sait ve Kadir’in hain planına çekilen Umut, yanlış zamanda yanlış yerde bulunur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.