Beni Affet 566. Bölüm Özeti / 20 Mayıs Salı Star TV

Yazan: Admin 19 Mayıs 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin en çok sevilen ve en çok beğenilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden 20 Mayıs Salı günü devam edecek. Beni Affet'in yeni bölümü olan 566. bölümünde 20.05.2014 Salı günü neler olacak, neler yaşanacak diye merak içerisinde olan kişiler için sayfamızda Beni Affet 566. Bölüm Özetini paylaşıyoruz. Beni Affet dizisinin hayranları günden güne artmaya devam ediyor bu nedenle dizinin yeni bölüm özetleri de bir hayli merak ediliyor. Uykusuzadam.net blog sitesi olarak siz değerli Beni Affet izleyicileri için sitemizde dizinin özetlerini paylaşmaya devam ediyoruz. İşte Beni Affet 566. Bölüm Özeti bakalım neler olacak?

Beni Affet 566. Bölüm Özeti;
Şahin’i hayatlarından tamamen çıkarmak isteyen Bahar, O’nun hayatına sahte bir sevgili sokmak ister. Kemal karısının bu planına mesafeli yaklaşırken, Bahar’ın göreceği bir manzara hırsını daha da kamçılar. Öte yandan Umut ve Leyla aşkı Sait’in oyunlarına kurban giderken, Cesur ve Şebnem arasında yaşanacak büyük gerginlik sonucu Cesur istediğini koparır.

Cüneyt Eylül’den beklediği cevabı alarak annesini Eylül’ün ellerinden kurtarmıştır. Tüm aile bu mutlu haberin tadını çıkarırken, Eylül yıkılmış haldedir. Olacaklardan korkan Zühre ise ailesini korumak için kendince bir karara varırken, Cüneyt’in ailesine bir sürprizi daha vardır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.