Beni Affet 567. Bölüm Özeti / 21 Mayıs Çarşamba

Yazan: Admin 20 Mayıs 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin en çok sevilen ve en çok beğenilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden 21 Mayıs Çarşamba günü devam edecek. Beni Affet'in yeni bölümü olan 567. bölümünde 21.05.2014 Çarşamba günü neler olacak, neler yaşanacak diye merak içerisinde olan kişiler için sayfamızda Beni Affet 567. Bölüm Özetini paylaşıyoruz. Beni Affet dizisinin hayranları günden güne artmaya devam ediyor bu nedenle dizinin yeni bölüm özetleri de bir hayli merak ediliyor. Uykusuzadam.net blog sitesi olarak siz değerli Beni Affet izleyicileri için sitemizde dizinin özetlerini paylaşmaya devam ediyoruz. İşte Beni Affet 567. Bölüm Özeti bakalım neler olacak?

Beni Affet 567. Bölüm Özeti;
Cüneyt Eylül’den boşanacağı anı dört gözle beklerken, Eylül tarafından tahrik edilen Yıldız’ın yapacağı bir hamle, Eylül’ün eline yeni bir koz olarak geri döner. Tunç Eylül’ü boşanması konusunda ikna etmeye çalışırken, ablasına tepki gösteren Cüneyt, Eylül’den boşanabilecek midir?

Sevgi’yi Şahin’den soğutmak için farklı yollar deneyen Bahar, vicdanı sızlayarak da olsa planını bir adım daha ileriye taşır. Şahin ise kulak misafiri olduğu Şebnem’den duyduklarıyla şüpheye düşer. Etraflarında dönen oyundan bihaber olan Umut Leyla’ya ulaşmaya çalışırken, Kadir engeline takılır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.