Beni Affet 570. Bölüm Özeti Tüyoları / 26 Mayıs Pazartesi

Yazan: Admin 23 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 570.bölümü ile 26.05.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 26 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 570.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 570.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 570.Bölüm Özeti Tüyoları:
“Bir tarafta düğün hazırlıkları bir tarafta Eylül ve Feride kardeşliği..”

Eylül’ün aradan çekilmesiyle, önlerinde hiçbir engel kalmayan Feride ve Cüneyt nikah tarihlerini alırlar, yirmi haziran, düğün günüdür, bunca yıl birbirlerine hasretle kavuşmayı bekleyen bu çiftin karşısındaysa yenilmiş, yıkılmış Eylül vardır, köşeye sıkışmış, yaralı bir hayvan gibidir, saldıracağı anı kollamaktadır..

Öte yandan, Dilek’e gelen bir telefon her şeyi alt üst eder, “yanan” , kardeşinin ve karısının öldüğü evle ilgilidir bu gelişme, birileri o evde olan bitenle ilgili bir şeyler bilmektedir, bildiği şey, o evden kurtulan iki kızla ilgilidir..

Bir anda geçmiş yine açılır, yangından iki kız kurtulmuştur, biri Feride’dir, ötekisi kimdir? Feride bir anda ablası olduğunu öğrenir, bir anda her şey allak bullak olur, peki ablası nerededir, başına ne gelmiştir, Feride “ablasını” bulmaya çalışırken öte taraftan düğün hazırlıkları da son sürat ilerlemektedir ama Eylül’ün canı yanmaktadır ve ikilinin evlenecek olması onun için artık bir şeyler yapmasını gerektirmektedir..

Feride “bir ablam mı” var benim derken bir hayrete düşerken, Cüneyt’in bunu öğrenmesi onda şaşkınlık yaratırken, Osman ve Zühre içinse başka bir zorluk başlamaktadır, ya “öteki” kızı bulurlarsa diye evhamlanmaya başlar Zühre, çünkü gerçekleri o kızın bildiklerine adı gibi
emindirler..

“Şebnem’in Sevgi’nin karşısına çıkışı..”

“Ben, Şahin’in gerçek karısıyım Sevgiiii” diye bağırdığında Şebnem, karşısındakiler, herkes şok geçirir.. Artık duracak, bekleyecek, kaybedecek zaman yoktur, bu oyundan sıkılmıştır Şebnem, ailenin karşısına çıkar, her şeyi tek tek söyler..

Sevgi şok olurken, Bahar’ın içini kaplayan öfke, Kader’in yüzünde ki korku, Şahin’in çaresizliği, ve her şeyin bir anda ortaya çıkması, Kayacan’ları dağıtmaya yetecektir.. Şebnem’in öfkesi, herkesi esir alacaktır..

Öte yandan Kemal Şahin’in pis işlerinin peşine düşmeye başlar, ilk öğrendiği isimse “Cesur’dur..” Nedir bu adam, kimdir, ne istemektedir ondan, karısından, ailesinden? Bütün bu soruları sorarken, gerçekler de ortaya döküldüğü için Cesur’da harekete geçer…

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.