Beni Affet 571. Bölüm Özeti / 27 Mayıs Salı

Yazan: Admin 26 Mayıs 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 571.bölümü ile 27.05.2014 Salı günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 27 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 571.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 571.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 571.Bölüm Özeti;
Kemal Şahin’in ne işler çevirdiğini öğrenmek isterken Cesur’un adamları tarafından engellenmeye çalışılmıştır. Bu sırada Cesur’un adını duyan Kemal, kirli bağlantıları öğrenmekte kararlıdır. Bahar Şebnem’i evden göndermek için uğraşırken, Şebnem ailenin ortasında bombayı patlatır. Umut ise Kadir’in yaptıklarını Leyla’ya kanıtlamak ister.
Büyük günün tarihi belli olmuş, Cüneyt nikah gününü almıştır. Ancak bir ablası olduğunu öğrenen Feride, bunu Cüneyt’e söyler. Cüneyt’te duyduklarına inanamazken, ablasını bulma umudu olmayan Feride’ye yardım etmek için araştırmalarına başlar. Öte yandan Feride’nin geçmişe dair gerçekleri birer birer öğrendiğini gören Zühre ve Osman’ın paçaları tutuşur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.