Beni Affet 572. Bölüm Özeti / 28 Mayıs Çarşamba

Yazan: Admin 27 Mayıs 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 572.bölümü ile 28.05.2014 Çarşamba günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 28 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 572.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 572.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 572.Bölüm Özeti;
Şahin’in gerçek karısı olduğunu söyleyen Şebnem’in ağzından çıkanlara anlam veremeyen Sevgi ve Kader Şebnem’i kovmak isterler. Kocasını alıp gitmek isteyen Şebnem üstelerken, sonunda Şahin’den de gerçeği duyan Sevgi’nin gözleri döner. Bahar yerle bir olan annesini sakinleştirmeye çalışırken, Kemal ise bir oda dolusu parayla karşı karşıya kalır.
Cüneyt ve Dilek’le birlikte ablasını aramaya koyulan Feride’nin aklında bir sürü soru işareti vardır. Ablasının geçmişte yaşadıklarıyla ilgili duyduklarına üzülen Feride, kendisiyle ilgili sarsıcı bir gerçek daha öğrenir. Tunç Eylül’ün yeni bir plan hazırlığında olduğundan şüphelenerek O’nu sorguya çeker. Ferman ise sonunda Yıldız’a kendisini affettirebilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.