Beni Affet 573. Bölüm Özeti / 29 Mayıs Perşembe

Yazan: Admin 28 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin en çok sevilen ve en çok beğenilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden 29 Mayıs Perşembe günü devam edecek. Beni Affet'in yeni bölümü olan 573. bölümünde 29.05.2014 Perşembe günü neler olacak, neler yaşanacak diye merak içerisinde olan kişiler için sayfamızda Beni Affet 573. Bölüm özetini paylaşıyoruz. Beni Affet dizisinin hayranları günden güne artmaya devam ediyor bu nedenle dizinin yeni bölüm özetleri de bir hayli merak ediliyor. Uykusuzadam.net blog sitesi olarak siz değerli Beni Affet izleyicileri için sitemizde dizinin özetlerini paylaşmaya devam ediyoruz. İşte Beni Affet 573. Bölüm Özeti bakalım neler olacak?

Beni Affet 573. Bölüm Özeti;
Ablasının geçmişte Emine adlı bir kadının eline düştüğünü öğrenen Feride ve Cüneyt, Emine’yi ziyarete gelirler. Ancak Emine’nin ağzı sıkıdır. Feride ablasının nerede olabileceğine dair yeni ipuçlarına ulaşabilecek midir? Öte yandan Eylül’ün öfkesinden endişelenen Tunç, O’nu uzaklaştırmak ister.
Kemal Şahin’in sunduğu parayı kabul etmeyerek, Şahin’le ilgili edindiği ipuçlarının peşinden gider. Bağlantıları birleştiren Kemal, büyük resmi yavaş yavaş görmeye başlamıştır. Babası Şahin’in başka bir ailesi olduğunu öğrenerek yıkılan Kader, intikam almak için soluğu Karabey konağında alır. Ancak Şahin’in ölüm fermanı Cesur’un iki dudağı arasındadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.