Beni Affet 574. Bölüm Özeti - 30 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 29 Mayıs 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 574.bölümü ile 30.05.2014 Cuma günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 30 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 574.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 574.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 574.Bölüm Özeti;
Feride ablasını bulmak için girdiği uzun koridorda bütün kapıları teker teker açmıştır. Oysa ki aradığı kişi Feride’nin yanı başındadır. Ablasını bulamayan Feride onun hayatı için endişelenirken, Tunç’un hareketlerinden şüphelenen Eylül, onu takip eder. Emine’den öğrendikleriyle şaşkına dönen Tunç ise Feride’nin neyin peşinde olduğunu anlamaya çalışır.

Bahar ailesinin yaşadıklarından kendini sorumlu tutarak her şeyi bildiğini açıklar. Kemal ise Şahin’in peşindedir. Şahin’den Cesur’un kim olduğunu öğrenen Kemal’in kafasındaki taşlar yerine oturturken, Şahin’i ortadan kaldırmayı aklına koyan Cesur, Şebnem’i kullanarak bir tuzak kurar. Cesur sonunda nihai amacına ulaşabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.