Beni Affet 575.Bölüm Özeti Tüyoları - 2 Haziran Pazartesi

Yazan: Admin 31 Mayıs 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 575.bölümü ile 2.06.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 2 Haziran tarihinde yayınlanacak olan 575.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 575.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 575.Bölüm Özeti;
Kemal’in karşısında paralar, gözünün içine bakan Şahin vardır, Bahar’ın yaşadıklarının sorumlusunun Cesur olduğunu söyler, Kemal inanmaz gözlerle Şahin’e bakmaktadır.

Şahin“Bütün servetim senin olsun, bana yardım et, Cesur’dan kurtulalım, aileme dönmek istiyorum” der Şahin ama Kemal’in bu yalana inanacak hali yoktur. Şahin Sevgi’den af dilerken, Kemal Cesur’un “gerçekten” karısının başına işler açan adam olup olmadığını öğrenmeye kafayı takar.

Öte yandan, Kemal’in peşine düştüğünü öğrenir Cesur, Şahin’in paraları sakladığını, her şeyi tezgahladığını öğrenir artık hedefte Şahin ve Kemal vardır. Kemal’e ulaşmak için harekete geçtiğinde karşısında Bahar’ı, yani Azize’yi görür Cesur ve beyninden vurulmuşa döner, bunca zaman aradığı kadının Şahin’in evinde ne işi vardır..

Umut’un derdiyse Leyla’dır, babanın çevirdiği oyunlardır ve o babanın peşine düşer, her şeyi Leyla’ya göstermek isterken karşısına çıkan manzara onun tüylerini ürpertir, Kadir ve Sait, en başından beri iş birliği mi yapmaktadırlar? İki arkadaşın yolları, hain bir planla kesilirken, Umut’un öfkesi de giderek alevlenecektir.

Bir yanda af dileyen Şahin, öte yandan Karısını hapse düşüren Cesur’un peşine düşen Kemal ve öte yanda, “Azize’yi” gören Cesur… Herkesin hayatı, yine aynı yol üzerinden geçmeye başlar ve bunun sonu hiç iyi gitmeyecektir..

“Feride’ye bir ders verme zamanı geldi” diye düşünür Eylül, çünkü Emine’ye ulaşmışlardır ve kendi geçmişini ortaya çıkartmaya kararlı olduklarını düşünmektedir Eylül, bunun için Feride’yi kaçırır.. Feride bir anda ne olduğunu şaşırır, Cüneyt’in bunu öğrenmesi, bütün herkese bu haberin yayılması kısa sürer. Herkes Eylül’ün peşine düşer, çünkü ondan başka kendilerine zarar verecek kimse yoktur.

Öte yandan, kendi geçmişini kurcaladıklarını düşündüğü için Feride’ye bir ders vermek ister Eylül ama olaylar, tutuğu adam, her şey, onun alehine işleyecek, yaşadığı bu macera başına başka belalar açacaktır. Feride’yse evlenmek için gün sayarken bir anda bu tuzağın ortasında kalacaktır..

Öte yandan Tunç evin içinde dönen mevzulara kulak misafiri olmaya başlar. Feride’yle Cüneyt’in evlenecek olması ortalarında bir de kardeş meselesinin çıkması, Zühre ve Osman’ı germiştir, laflar, sözler havada uçuşurken, Feride’nin bir kız kardeşi

Kaynak: https://tr-tr.facebook.com/beniaffetdizisi

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.