Deniz Yıldızı 1017. Bölüm Özeti / 1 Mayıs Perşembe

Yazan: Admin 1 Mayıs 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı 1017.bölümü ile 01.05.2014 Perşembe günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Deniz Yıldızı 1017.bölümünde neler olacağını merak edenler için yazımızın devamında Perşembe günü neler olacağını içeren özet bulunmaktadır. Deniz Yıldızı 1017.bölüm özeti hakkında bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Deniz Yıldızı 1017. Bölüm Özeti;
Suna, düğünde kendisine takılan bilezikleri kürtaj parası karşılığı olarak, doktora vermiştir. Ama kürtaj olmaktan vazgeçince, bilezikleri geri alamamıştır. Bu sırada Mustafa’nın acil nakit paraya ihtiyacı olur, Suna’dan bilezikleri ister. Köşeye sıkışan Suna, şimdi ne yapacaktır? Melih, Esra’yı tuzağa düşürüp, onunla evlenmekten kurtulmak için tehlikeli bir plan yapmıştır. Plan, tıkır tıkır işlemektedir. Her şeyden habersiz Esra, Burak’la Moda Kafe’de buluşmuş ve bu dostluktan çok keyif almaktadır. Banu ise, bir bahaneyle Can’ı, Esra ve Burak yakınlığını görmesi için Moda Kafe’ye götürür. Acaba Melih ve Banu, bu defa Esra’dan tamamen kurtulacak mıdır?

Ayşe ve Yusuf, kaçmaya karar vermiştir. Birbirine deli gibi aşık İkili, yarın buluşup, kaçmaya planlar. Acaba İkili’nin büyük aşkları, engelleri aşabilecek midir? Pelin annesi İkbal’e gelen mektupları yazanın, Gizem olduğundan habersizdir. Yarın, mektupta yazan, buluşma yerine gizlice gitmeye karar verir. Acaba Pelin, mektubu yazanın Gizem olduğunu sonunda öğrenecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.