Deniz Yıldızı 1024. Bölüm Özeti / 12 Mayıs Pazartesi

Yazan: Admin 12 Mayıs 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Sevilen günlük dizi Deniz Yıldızı 12.05.2014 Pazartesi günü 1024.bölümü ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Deniz Yıldızı takipçileri ise bu sürükleyici dizinin 12 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 1024.bölümünde neler olacağını, neler yaşanacağını merak ediyorlar. Deniz Yıldızı takipçileri ve hayranları için aşağıda 1024.bölüm özetini paylaşıyoruz bakalım 12 Mayıs'ta neler olacak?

Deniz Yıldızı 1024. Bölüm Özeti;
Ayşe son anda, ailesini öylece bırakıp gidemeyeceği anlamış ve Yusuf’la kaçmaktan vazgeçmiştir. Bu duruma çok üzülen ve kırılan Yusuf, Ayşe’nin gerçekten kendisini sevmediğini düşünmektedir. Acaba Yusuf ve Ayşe aşkı, bir gurur yüzünden bitecek midir? Ozan, Elif ile işbirliği yapıp, Melih ve Banu’yu korkutmak istemişlerdir. Gerçekleri öğrenmeyen Esra, Burak’ın aramasıyla, onunla buluşmaya gider. Esra, Melih’e Burak’la buluşacağını söylemek yerine, yalan söyler. Melih de planı devam edip, İkili’yi basacaktır. Acaba sonunda Melih, Esra’dan kurtulabilecek midi.?

Gizem, Sarp’ın anlattıklarından sonra, Engin’le yüzleşmiş ve onu terk etmiştir. Perişan olan Engin, ne olursa olsun Gizem’i geri kazanmak ve kendini affettirmek için mücadele eder. Engin, Gizem’i, kendisini affetmesi için, ikna edebilecek midir? İkbal, Gizem’den Ayşe’nin yaşadığını öğrenmiş, Bahri’yle aralarında, sır olmaması sözünü hatırlar ve Bahri’yi kaybetmemek için, bu sırrı ona açıklamaya karar verir. İkbal, Ayşe’nin yaşadığını Bahri’ye söyleyebilecek midir? Pelin hala annesinden ve Gizem’den şüphelenmektedir. İkbal ise telaşla çıkarken, telefonunu evde unutmuştur. Dedektif, İkbal’i arar ve telefona Pelin cevap verir. Dedektif, Ayşe ile ilgili olan zarftan bahseder.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.