Deniz Yıldızı 1028. Bölüm Özeti / 16 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 16 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı 1028. bölümü ile 16.05.2014 Cuma günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Deniz Yıldızı 1028.bölümünde neler olacağını merak edenler için yazımızın devamında Cuma günü neler olacağını içeren özet bulunmaktadır. Deniz Yıldızı 1028.bölüm özeti hakkında bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Deniz Yıldızı 1028. Bölüm Özeti;
Mustafa ve Suna, Bahri ahalisini, evlerine kahvaltıya çağırır. Mustafa, herkese Suna’nın hamile olduğunu ve yeniden baba olacağını açıklar. Acaba Ozan, bu habere ne tepki verecektir? Gizem, Kadriye ve Engin’e belli etmeden Ayşe’yi dışarı çıkartıp İkbal’e gösterecektir. İlk defa öz kızını yakından görecek olan İkbal’in, tepkisi ne olacaktır? Melih ve Banu’nun, Esra’dan kurtulma planı işlemektedir. Melih, Esra ve Burak’ın kendisini aldattığını kanıtlayıp, Can’ı da ikna edecek ve bugün gerçekleşecek düğünü iptal edecektir.

Acaba Melih, Esra’yla evlenmekten kurtulabilecek midir? Suna, Mustafa, Sabiha ve Şükran, Şükran’ın ayarladığı doktora giderler. Ancak Şükran’ın ayarladığı doktorun, izin aldığını öğrenirler. Suna vazgeçmek ister, ama Mustafa’yı ikna edemez. Acaba Mustafa bu sayede Suna’nın gerçekte kaç aylık hamile olduğunu öğrenecek midir? Kadriye, Ayşe’den kurtulmak için, yeni ve tehlikeli bir plan yapar. Şamil’le telefonda konuşan Kadriye’yi, ansızın eve gelen Engin duyacak ve durumu öğrenebilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.