Deniz Yıldızı 1032. Bölüm Özeti / 22 Mayıs Perşembe

Yazan: Admin 22 Mayıs 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı 1032. bölümü ile 22.05.2014 Perşembe günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Deniz Yıldızı 1032.bölümünde neler olacağını merak edenler için yazımızın devamında Perşembe günü neler olacağını içeren özet bulunmaktadır. Deniz Yıldızı 1032.bölüm özeti hakkında bizlerle düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Deniz Yıldızı 1032. Bölüm Özeti;
Can, Esra’yı Bodrum’a götürecek ve orada bir kliniğe yatıracaktır. Bu sırada Esra’dan kurtulduklarını zanneden Melih ve Banu buluşur. İkili kurtulduklarını zannederken, Esra kadar tehlikeli biri, onları izlemektedir. Acaba, İkili’yi izleyen ve intikam isteyen kişi kimdir? Berna, Sarp ve Gizem’in bir süredir tavırlarından şüphelenir, bu yüzden de Sarp’ı takip etmeye karar verir. izler. Depoya giden Sarp’ın peşinde olan Berna, acaba Sarp’ın babası Tahsin’le konuştuğunu öğrenecek midir? İkbal, Gizemle işbirliği yapıp Ayşe’yle ilgili mektupların Yıldız’dan geldiğini söylemiştir. Buna inanan Pelin, Yıldız’la görüşmeye giden Ozan’dan hesap sorar ve onu Yıldız’la işbirliği yapmakla suçlar. Acaba Ozan duyduklarına ne tepki verecektir?
Gizem, Engin eve gelir ve Ayşe, Yusuf’la konuşsun diye, telefonunu Ayşe’ye verir. Bu sırada kendisine sürekli hakaret eden ve lafla saldıran Kadriye’yi de oyalar. Ama bu durumdan şüphelenen Kadriye, Ayşe’ görmek ister. İkili kavga eder, kavga büyür, itişirler. Acaba, Kadriye, Ayşe’yi Yusuf’la konuşurken yakalayıp, Gizem ve Engin’i ayırmak için istediği fırsatı elde edecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.