Matrax – Show Radyo

Yazan: Admin 16 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
2002 tarihinden bu yana Zeki Kayahan Coşkun’un sunumu ile radyo dinleyicilerinin kalbini kazanmayı başarmış Matrax sayesinde eğlenmek için hiçbir zaman geç olmayacak. Haftaiçi her akşam 22:00 – 02:00 saatleri arasında durmaksızın devam eden bu eğlence sayesinde geceleriniz şenlenecek.
Show Radyo bünyesinde yayınlarını sürdüren Matrax aldığı sayısız ödül ile ne kadar sevildiğini gösteriyor. Özellikle genç kesime hitap eden bu eğlenceli program Yıldız Teknik Üniversitesi, İistanbul Ticaret Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi, FHM Dergisi, Dumlupınar Üniversitesi ve Özel Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği gibi sayısız kurum ve kuruluştan en iyi radyo programı ödülünü almayı başardı.
Matrax Dinle
Radyo programı asıllı Matrax, SKY Türk ve Star TV’de televizyon deneyimi de yaşamıştır. Yıl içerisinde tek kişilik gösterisi Kafanız Hayrolsun ile Türkiye’nin çeşitli yerlerini ziyaret eden Zeki Kayahan Coşkun’un sunuculuğunu yaptığı Matrax eğlenceli ve samimi havasıyla dinleyicilere nasıl geçtiğini anlayamayacakları bir 4 saat sunmaya devam ediyor.
Geç saatlerin miskinliğine kafa tutarcasına zıplatan, hoplatan, güldüren Matrax dışardan yiyecek getirmenin serbest olduğu tek radyo gösterisi olarak da ilgi çekmeye umarsızca devam ediyor. Yatakta dinlemenin yasak olduğu Matrax’ı yatakta dinleyecek olursanız yatağınızın kısa, yorganınızın da uzun olma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Dinleyicileri de programa katarak Matrax’ı interaktif bir havaya sokmayı başaran Zeki Kayahan Coşkun sayesinde eğlenceli dakikaların nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Dinleyicilerden telefonlara samimi ve eğlenceli bir yaklaşımla yaklaşan Zeki Kayahan Coşkun, Matrax’ı dinleyiciler için çok daha komik ve eğlenceli hâle getiriyor. Bu sayede atmosfere karışan kahkaha sayısında Matrax’ın yayında olduğu saatlerde aşırı bir artış gözlemleniyor.
Kendini bulunmaz zanneden ve zaten öyle olan radyo programı Matrax, Zeki Kayahan Coşkun’un eğlenceli sunumu ile her akşam Show Radyo’da. Show Radyo ise her an AkıllıRadyo’da! Radyo dinle Türkiye!

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.