Tnoz.com olarak sizlere simülasyon ve 3 boyutlu oyunları tanıtıyoruz!

Yazan: Admin 28 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Simülasyon oyunlar her yaştan insanın tercih edebileceği keyifli oyun türlerindendir. Özellikle ilerlemeli ve stratejiye dayalı oyun türleri olması ile bilinir ve fazlası ile ilgi alaka görür.

Tır sürme oyunları, Sims oyunları gibi birçok kategoriyi de içinde barındırır. Piyasaya ilk sürülen simülasyon oyunu olarak da Sims bilinir. Geçmiş yıllarda günümüze girmiş ve hala etkisini eskitmeden sürdüren bu oyunun amacı ise bir ev yaratmak ve o ev içersinde ki aileyi kurarak onları gündelik yaşantılarında ki monoton hayatını sürdürmesini aşılar.

Diğer oyun türümüz ise 3 boyutlu oyunlar! Özellikle grafik tasarımları ile bir an kendinizi oyun içinde bulabilir, bu oyun türüne ağırlık vererek de aşamaları tamamlamanızı sağlayabilirsiniz. 3 boyutlu oyun türleri her tür oyuna dayalıdır. Kimi zaman bir basketbol oyunu oynarken görsel grafiklerin 3 boyutlu olduğunu görebilir, kimi zaman ise herhangi bir gemi sürme oyununda da bu özelliklere rastlayabilirsiniz. Bu nedenden dolayı bilgisayarı kaldıran herkesi 3 boyutlu ve simülasyon tarzında ki oyunları oynamaya davet ediyoruz.

Boş zamanınızı rahatça geçirebileceğiniz ve kafanızı dağıtabileceğiniz bu uygulamalı oyunları bilgisayar dışında da Playstation, akıllı telefon ve oyun konsolu gibi diğer alternatiflerle de oynayabilirsiniz.

http://www.tnoz.com 'da en iyi şeyler sizi bekliyor olacak gelin!

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.