Unutma Beni 1277. Bölüm Özeti / 2 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 2 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni 1277. bölümü ile 02.05.2014 Cuma günü kaldığı yerden devam ediyor. Uzun bir süredir Fox TV ekranlarında yayınlanan Unutma Beni dizisinin izleyicileri 1277.bölümde neler olacağını merak etmektedirler. Unutma Beni 1277.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Unutma Beni 1277. Bölüm Özeti / 2 Mayıs Cuma;
Emine sahte doktorla Yaman’ın konuşmalarını duymuş, dehşete kapılmıştır, o panikle kimi arayacaktır? Emine neden Yaman’a telefon edip, parka çağıracaktır, amacı nedir? Belkıs, Derya ile Şekerlere gelir. Belkıs’ın hangi sözleri Emine’yi gözyaşlarına boğacaktır? Çiğdem İlkaylarda bulaşık yıkarken ne görüp çok şaşıracaktır?

Türker ondan neyi sır olarak saklamasını isteyecektir? Şerif sahte Doktor Bahri’nin Ankara’da olduğunu öğrenmiş, ilk uçakla dönerken, Bahri’yi kim kaçıracaktır? Seda gözyaşları içinde Ali’nin ona tuttuğu evden ayrılmıştır. Kimin yanında kalmayı düşünmektedir? Ali Melek’e Seda’nın gittiğini söyler. Melek’in hangi sözleri Ali’yi çok şaşırtacaktır? Ali Selim’in mezarında İlkay ve Türker’i görür. Neden buralardan gitme kararı vermiştir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.