Unutma Beni 1282. Bölüm Özeti / 9 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 9 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox ekranlarının sevilen dizilerinden Unutma Beni 1282.bölümü ile 09.04.2014 Cuma günü kaldığı yerden devam ediyor. Unutma Beni seyircilerinin tek merak ettiği konu 1282.bölümünde neler olacağı, neler yaşanacağıdır. Bizde siz değerli ziyaretçilerimiz için yazımızın devamında Unutma Beni 1282.bölüm özetine yer verdik.

Unutma Beni 1282. Bölüm Özeti;
Belkıs Yaman’ın Derya bebekle ilgili sorularına cevap vermek istemez. Yaman onu neyle tehdit edecektir? Yaman neden Belkıs’ı zorla oynatıp ardından yatak odasına sürükleyecektir, niyeti nedir? Seda Mahmut’un yaptıkları yüzünden çok mahcuptur, Alilerin yanında, ağlayarak ona neler söyler. Seda üzgün kuafördeyken Tahsin onunla yakınlaşmak ister.

Seda bu durumda ne yapacaktır? Ali delirmiş gibi kimi öldüresiye dövecektir? Hatice, Emine ağladığı için apar topar köyden gelmiştir, Şerif’i karşısına alıp, konuşur. Şerif’in hangi sözleri Hatice’yi çok şaşırtacaktır? Emine Şerif’le ilgili nasıl bir karar verecektir? Şerif evdeyken Özgür’ün okulundan telefon gelir. Şerif neden apar topar çıkacaktır? Hazal Özlem’in yanına gelir ve Mustafa’yla çıktığı yemeği anlatır, Mustafa’ya âşık mı olmuştur yoksa?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.