Unutma Beni 1285. Bölüm Özeti / 14 Mayıs Çarşamba

Yazan: Admin 14 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox ekranlarının sevilen dizilerinden Unutma Beni 1285.bölümü ile 14.05.2014 Salı günü kaldığı yerden devam ediyor. Unutma Beni seyircilerinin tek merak ettiği konu 1285.bölümünde neler olacağı, neler yaşanacağıdır. Bizde siz değerli ziyaretçilerimiz için yazımızın devamında Unutma Beni 1285.bölüm özetine yer verdik.

Unutma Beni 1285. Bölüm Özeti;
Kenan olduğunu iddia eden esrarengiz kişiden Şerif’e de telefon gelir. Şerif bu kişiyle buluşmaya gider. Onu bekleyen gerçekten Kenan mıdır? Özlem aniden Mustafa’nın çalıştığı yere gelir. Sahte Doktor Bahri hâlâ orda tutulmaktadır. Özlem onu görecek midir? Emine merdivenlerden düşer ve başına aldığı darbe yüzünden hastaneye kaldırılır. Kim itmiştir onu?

Şerif Belkıs’a onu kimin dövdüğünü sorar. Belkıs Yaman’ı söyleyecek midir? Mustafa Yaman’ı yakalayıp, elmasları ve öldürdüğü Aslan’ı itiraf ettirmeyi düşünmektedir. Bunu başarabilecek midir? Melek Ali’nin gerçek oğlu olmadığından şüphelenmektedir. Ali’yi göz hapsinde tutar, onu ne yaparken görüp, daha da şüphelenecektir? Çiğdem yine Londra’daki kardeşiyle konuşur, Ankara’dan gitmeyi planlamaktadır. İlkay bunu öğrenecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.