Unutma Beni 1287. Bölüm Özeti / 16 Mayıs Cuma

Yazan: Admin 16 Mayıs 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni 1287. bölümü ile 16.05.2014 Cuma günü kaldığı yerden devam ediyor. Uzun bir süredir Fox TV ekranlarında yayınlanan Unutma Beni dizisinin izleyicileri 1287.bölümde neler olacağını merak etmektedirler. Unutma Beni 1287.bölüm özeti aşağıda yer almaktadır yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Unutma Beni 1287. Bölüm Özeti;
Emine sahte Doktor Bahri’yi karakola götürmüştür. Bahri, Yaman’la ortak işlediği tüm suçları itiraf edecek midir? Mustafa ve Şerif, Yaman’ı karakola götürmek üzere çıkarken Şerif Mustafa’ya bir oyun oynar ve Yaman’ı kaçırır, öldürmeyi mi düşünmektedir? Ali Ferit’i, Ahmet’i öldürmediğine ikna etmeye çalışır. Ferit’in aslında Türker’in adamı olduğunu anlayacak mıdır? Ferit, Melek’i arar ve bir yere çağırır. Melek’e ölen oğlu Ahmet’le ilgili neler anlatacaktır?

Seda Ali’nin sevgilisi olduğunu düşünmektedir, çok mutludur, İlkay ona Ali’yle ilgili neler anlatıp, tüm moralini bozacaktır? Kim kendi mezarını kazmak zorunda kalacaktır? Çiğdem bir sebeple Seda’ya gelir, Seda’nın hangi konuşmasına şahit olup, öfkelenecektir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.