Unutma Beni 1289. Bölüm Özeti / 20 Mayıs Salı

Yazan: Admin 20 Mayıs 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni, Fox TV ekranlarının sevilen dizilerinden birisidir ve uzun süredir de Fox ekranlarında yayınlanmaktadır. Unutma Beni hafta içi her gün 14:30'da Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Unutma Beni hayranlarının merak ettiği yeni bölümünde neler olacak, neler yaşanacak olmasıdır. Bu nedenle sizlere dizinin 1289. Bölüm Özetini sayfamızda paylaşıyoruz inceleyebilirsiniz.

Unutma Beni 1289. Bölüm Özeti;
Şerif Yaman’la ilgili karakola çağrılmıştır. Polisler her yerde Yaman’ı ararken, Şerif neler söyleyecektir? Emine annesinin mezarını ziyarete gider, orda ne görüp dehşete düşecektir? Şerif kızının yaşadığını öğrenmek için DNA testi yaptıracaktır. Emine bu durumu öğrenecek midir? Melek oğlunu öldürdüğünü düşündüğü için Ali’yi vurmaya karar vermiştir, silahını alıp Seda’ya gider. Ali bu duruma engel olabilecek midir?

Türker ve İlkay evdeyken ne duyup, şaşkına uğrayacaklardır? Hikmet Belkıs’ı çok merak etmiş, evine gider. Belkıs evde yoktur, Yaman’dan kaçan Belkıs, nerde kalmaktadır? Mustafa marangozhanede, Yaman’ın başındayken, kim aniden gelip, Mustafa’yı zor durumda bırakacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.