Unutma Beni 1290. Bölüm Özeti / 21 Mayıs Çarşamba

Yazan: Admin 21 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni dizisi 21 Mayıs 2014 Çarşamba günü 1290. Bölümü ile devam ediyor. Unutma Beni 21.05.2014 tarihinde 1290. bölümde neler olacak diye merak eden dizi hayranları için sayfamızda dizinin 1290. bölüm özetine yer veriyoruz. Bakalım 21 mayıs tarihinde Unutma Beni dizisinde neler yaşanacak işte detaylar..

Unutma Beni 1290. Bölüm Özeti;
Emine, Şerif ve Hikmetler sabırsızlıkla çıkan DNA sonucunu beklemektedir. Mezardaki bebeğin kendi çocukları olmadığını öğrendiklerinde ne yapacaklardır? Belkıs Emine’nin haline üzülmektedir, Derya’nın aslında onun çocuğu olduğunu söyleyecek midir? Yaman Şerif’i sözde bebeğin ailesine götürecektir, yolda giderlerken kaçmaya yeltenir, başarabilecek midir?

Şerif arkadaşı İlyas’tan, hastanede kaçırılan bebeğiyle (Derya) ilgili ne öğrenip, çok şaşıracaktır? Volkan Ceylan’ı ziyarete gider. Ceylan hasta numarası yaptığı için hastaneye sevk edilmiştir. Volkan, Ceylan’ı kaçırma planı için kimden yardım isteyecektir? Melek fenalaştığı için hastanededir, Ali’den nefret etmektedir. Ali oğlunu öldürmediğini ispatlayabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.