Arkadaşım Hoşgeldin 12 Haziran Konukları Kimler?

Yazan: Admin 11 Haziran 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal D ekranlarının sevilen programlarından Arkadaşım Hoşgeldin bu hafta da yine bomba gibi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Her hafta Ezgi Mola ve Tolga Çevik'in yanına ünlü isimler konuk oluyor ve bu haftanın konuğu ise şarkıcı Hande Yener. Ünlü şarkıcı Hande Yener, Arkadaşım Hoşgeldin'de Juliet rolüyle ekranların karşısına geçiyor.

Her bölümüyle izleyenleri kahkahalara boğan, Perşembe günlerinin vazgeçilmezi “Arkadaşım Hoşgeldin”, bu hafta sahnede Hande Yener’i ağırlıyor, yer yerinden oynuyor!

Her hafta, %100 doğaçlama iki ayrı maceranın sahnelendiği “Arkadaşım Hoşgeldin”in ilk bölümünde, Arkadaşım fabrika işçisidir. Patronun sekreteriyle aşk yaşayan Arkadaşım, patronu tarafından basılır. Patronu onu kovmaz ama kızına bakıcı olarak işe alır. Patronun kızı Ezgi, Arkadaşım’a zor anlar yaşatırken izleyenler gülmekten kırılır!

İkinci bölümde ise Arkadaşım, kendini bir Shakespeare oyununda bulur! Romeo olan Arkadaşım ve Capulet olan Ezgi, üniversiteyi Adana’da okurlar. Üniversitelerinin bitmesinin ardından Fransa’ya dönüş planları yapan ikili, Juliet’in kalbini kazanmak için kıyasıya yarışır. Tam da burada maceraya Hande Yener dahil olur! Arkadaşım ve Ezgi’nin, Juliet’i kendilerine aşık etme çabaları, izleyenleri kahkaha tufanına boğar!

Arkadaşım Hoşgeldin her Perşembe saat 22:00'da Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor..

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.