Aşkın Bedeli 186. Bölüm Özeti / 3 Haziran Salı

Yazan: Admin 2 Haziran 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 186.bölümde neler olacak işte detaylar... Aşkın Bedeli 186. bölümü ile 03.06.2014 Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Aşkın Bedeli dizisinin hayranları 03 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 186. bölümde neler olacak, neler yaşanacağını oldukça merak ediyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve dizi hayranları için sayfamızda Aşkın Bedeli 186. bölüm özetine yer vermekteyiz. Sitemizden diğer dizilerin özetlerine ulaşabilir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 186. Bölüm Özeti;
Poyraz’a bilenen Taner, ona yeni bir tuzak kurmanın peşindedir. Çok sinsi davranan Taner bu defa başarıya ulaşacak gibi görünmektedir. Poyraz oldukça güç bir durumun içinde kalacaktır. Sedef bir yandan Gülnara ile ilgilenmeye çalışırken bir yandan da Poyraz için üzülmektedir. Poyraz’ı görmeye giden Sedef, ona çok önemli bir gerçeği anlatmak üzeredir. Alper’in telefonundan Poyraz’ı hapisten kurtaracak kaydı almanın yollarını arayan Selen, sonunda beklediği fırsatı ele geçirir. Selen, Alper’e yakalanmadan kaydı ele geçirebilecek midir?

Ender ortadan kaybolduğu için perişan olan Veda, hastalığıyla ilgili öğreneceği gerçekler karşısında büyük şok yaşar. Betül’ün bütün oyunları açığa çıkmak üzeredir. Tuğrul’un kaçırılmasını engellemeye çalışan Canan,. Dicle’ye; Tuğrul’u rahat bırakmazsa her şeyi Ferhat’a anlatacağını söyler.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.