Aşkın Bedeli 187. Bölüm Özeti / 4 Haziran Çarşamba

Yazan: Admin 3 Haziran 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 187.bölümde neler olacak işte detaylar... Aşkın Bedeli 187. bölümü ile 04.06.2014 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Aşkın Bedeli dizisinin hayranları 04 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan 187. bölümde neler olacak, neler yaşanacağını oldukça merak ediyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve dizi hayranları için sayfamızda Aşkın Bedeli 187. bölüm özetine yer vermekteyiz. Sitemizden diğer dizilerin özetlerine ulaşabilir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 187. Bölüm Özeti;
Kendisine tuzak kuranın Taner olduğunu anlayan Poyraz, Taner’le büyük bir hesaplaşma içine girer. Poyraz’ın görmesi için Uğur’u hapishaneye getiren Sedef, oldukça karışık duygular içindedir. Uğur’un gelişiyle aile olma duygusunu tekrar yaşayan ikili arasındaki buzlar erimeye başlıyor gibidir.

Taner’in paralarını almak için haber bekleyen Yaman, en sonunda istediğine kavuşur. Gülnara’yı arayan Yaman çok büyük bir hata yapmıştır. Elmas bütün plandan haberdar olmak üzeredir.
Dicle’nin söylediği yalanları öğrenmek üzere olan Ferhat, büyük bir tesadüf sonucu Tuğrul’un zorla tutulduğu otele gider. Ferhat Tuğrul’un kaçırıldığını fark edecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.