Aşkın Bedeli 188. Bölüm Özeti / 5 Haziran Perşembe

Yazan: Admin 4 Haziran 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 188.bölümde neler olacak işte detaylar... Aşkın Bedeli 188. bölümü ile 05.06.2014 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Aşkın Bedeli dizisinin hayranları 04 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan 188. bölümde neler olacak, neler yaşanacağını oldukça merak ediyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve dizi hayranları için sayfamızda Aşkın Bedeli 188. bölüm özetine yer vermekteyiz. Sitemizden diğer dizilerin özetlerine ulaşabilir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 188. Bölüm Özeti;
Nil’in kendisine oynadığı oyunun büyüklüğünü düşünerek kendine kızan Poyraz, bir yandan da Alper’deki kaydın peşine düşmüştür. Poyraz’ın kaydı almak için anlaşma yapacağı kişi herkesi şaşırtacaktır. Telefonunda tuttuğu Nil’in kaydını silen Alper, Sedef’e birkaç günlük mühlet vererek, kendisiyle gelmezse kalan tek kaydı da sileceğini söyler. Sedef Alper’in söylediklerini yapmak zorunda kalır.

Taner’in parasını almak için oldukça tehlikeli bir plan yapan Yaman, sonunda başaracak gibi görünmektedir. Yaman ve Gülnara en sonunda istediklerini elde edebilecek midir?

Canan’ın Dicle’den gizli olarak giriştiği işler, Dicle’nin başını oldukça ağrıtmaktadır. Dicle dört koldan sıkışmaya başlamıştır. Betül’ün kendisini öldürtmeye çalıştığını öğrenen Veda, bu işin içinde Mümtaz’ın parmağı olup olmadığını anlamaya çalışır. Köşeye sıkışan Betül, Mümtaz’la ilgili gerçekleri anlatmak üzeredir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.