Aşkın Bedeli 189. Bölüm Özeti / 6 Haziran Cuma

Yazan: Admin 5 Haziran 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 189.bölümde neler olacak işte detaylar... Aşkın Bedeli 189. bölümü ile 06.06.2014 Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Aşkın Bedeli dizisinin hayranları 06 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan 189. bölümde neler olacak, neler yaşanacağını oldukça merak ediyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve dizi hayranları için sayfamızda Aşkın Bedeli 189. bölüm özetine yer vermekteyiz. Sitemizden diğer dizilerin özetlerine ulaşabilir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 189. Bölüm Özeti;
Taner, Dursun’un da yardımıyla hapisten kaçmak için bir plan yapar. Poyraz, ise Taner’in bir plan yaptığını fark etmek üzeredir. Yaman ve Gülnara ise Taner’den çaldıkları parayı Azad’ı ameliyat ettirmesi için Elmas’a bırakıp kaçmak istemektedir. Elmas oynayacağı oyunla, Yaman ve Gülnara’nın kaçışını engellemek ister.

Sedef, Alper’in gitme planını kabul etmiştir. Belli etmeden herkesle vedalaşan Sedef için Uğur’dan ayrılmak çok zor olacaktır. Selen ise Alper’in elindeki kaydı alabilmek için akıllıca bir plan yapar. Poyraz’dan ve Sedef’ten intikam alma şansını yakalayan Selen, çok zor bir kararın eşiğine gelir.

Ferhat’a gerçekleri anlatmaya kararlı olan Tuğrul, Dicle ile büyük bir tartışma yaşar. Artık Dicle Tuğrul’u durdurması iyice zorlaşmıştır. Ender’in kaçırılmasında Betül’ün parmağı olduğunu düşünen Veda, Betül’ü görmeye gider. Selim’in Veda’ya yapacağı itiraf, Betül’ün sonunu hazırlayacaktır. Betül yolun sonuna gelmiştir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.