Aşkın Bedeli 190. Bölüm Özeti / 9 Haziran Pazartesi

Yazan: Admin 6 Haziran 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 190.bölümde neler olacak işte detaylar... Aşkın Bedeli 190. bölümü ile 09.06.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Aşkın Bedeli dizisinin hayranları 09 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan 190. bölümde neler olacak, neler yaşanacağını oldukça merak ediyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve dizi hayranları için sayfamızda Aşkın Bedeli 190. bölüm özetine yer vermekteyiz. Sitemizden diğer dizilerin özetlerine ulaşabilir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 190. Bölüm Özeti;
Poyraz’ı kurtarmak için Özkan elinden geleni yapsa da, yaşanan kavga sonunda Poyraz ve Özkan hastaneye gönderilirler. Poyraz’la ilgili endişeleri giderek artan Sedef, Alper’in dediklerini harfiyen yerine getirmeye karar verir. Selen ise, ele geçirdiği ses kaydını Poyraz’a satmanın hesaplarını yapmaktadır. Cezaevinden kaçmayı başaran Taner, Yaman’ın çaldığı parayı geri almak için Elmas’la işbirliği yapar.
Köşeye sıkışan Dicle, Ferhat’a başka bir yalan söylemek zorunda kalır. Dicle kimsesiz olduğunu söylese de, annesi ve babası aslında yaşamaktadırlar. Dicle bir kez daha Ferhat’ı hayal kırıklığına uğratır. Veda ise Ender bulunana kadar Betül’ü gözünün önünden ayırmamaya karar vermiştir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.