Aşkın Bedeli 193.Bölüm Özeti / 12 Haziran Perşembe

Yazan: Admin 11 Haziran 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Aşkın Bedeli 193.bölümüyle 12.06.2014 Perşembe günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 12 Haziran'da yayınlanacak olan 193.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Aşkın Bedeli 193.bölüm özetine yer veriyoruz. Aşkın Bedeli 193.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 193.Bölüm Özeti;
Selen’i engellemeyi başaran Alper, bir an önce kaçmak için hazırlıklara başlamıştır. Sedef, Alper’in elinden kurtulmaya çalışırken, Poyraz ise Selen’den gelecek kayıt sayesinde bir an önce Sedef’e ulaşmak istemektedir.

Veda, Ender’in ölümüyle yıkılmıştır. Betül ve Mümtaz, yaptıklarından büyük pişmanlık duymaktadırlar. Veda, Betül’e yaptıklarını ödetmeye kararlıdır.
Dicle, kocasından gelen telefon sonrasında gitmekten vazgeçer. Ferhat’a durumu açıklamaya zorlanan Dicle, Osman’ın adım adım kendisine yaklaştığını hissetmektedir.

Taner ise İdris’le anlaşarak Yaman’ı bomba koyulmuş eve göndermeyi başarır. Azad’ın sürprizi; Gülnara’nın olup bitenden haberdar olmasına neden olur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.