Aşkın Bedeli 194. Bölüm Özeti / 13 Haziran Cuma

Yazan: Admin 12 Haziran 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Aşkın Bedeli 194.bölümüyle 13.06.2014 Cuma günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 13 Haziran'da yayınlanacak olan 194.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Aşkın Bedeli 194.bölüm özetine yer veriyoruz. Aşkın Bedeli 194.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 194.Bölüm Özeti;
Alper, Poyraz’ın gönderdiği adamları atlatmayı başarsa da, Poyraz’ın elinden kurtulamaz. Poyraz, Sedef ve Alper, ölüme uzanan bir yolda karşılaşırlar. Poyraz, Sedef’i kurtarmayı başrabilecek midir?

Ender’in ölmüyle yıkılan Veda, Betül’ün ailesine yaptığı kötülüklere son vermek istemektedir. Hayriye ise Veda’daki tuhaf hali sezmiştir. Hayriye Veda ve Betül’ün arasına girmeyi başarabilecek midir?

Ferhat ve Dicle, gelinlik alışverişindeyken, beklenmedik bir misafir Dicle’nin yalanlarını daha fazla devam ettiremeyeceğini gösterir. Ferhat sonunda Dicle’nin evli olduğunu öğrenebilecek midir?

Gülnara Yaman’a haber vermeye çalışırken, Taner engeliyle karşılaşır. Burmalı ise Taner’in ihanetinin bedelini ödetmek üzere kapıya dayanmıştır. Gülnara Yaman’ın hayatını kurtarmayı başarabilecek midir?

Mümtaz’ın gizli kapaklı işleri, aileyi büyük bir tehlikenin eşiğine getirmiştir. Ailenin fertlerinin teker teker ortadan kaybolmasıyla başlayan olaylay, tüm dengeleri alt üst edeceğe benzemektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.