Aşkın Bedeli 191. Bölüm Özeti / 10 Haziran Salı

Yazan: Admin 9 Haziran 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 191.bölümde neler olacak işte detaylar... Aşkın Bedeli 191. bölümü ile 10.06.2014 Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Aşkın Bedeli dizisinin hayranları 10 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 191. bölümde neler olacak, neler yaşanacağını oldukça merak ediyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve dizi hayranları için sayfamızda Aşkın Bedeli 191. bölüm özetine yer vermekteyiz. Sitemizden diğer dizilerin özetlerine ulaşabilir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 191. Bölüm Özeti;
Alper, ses kaydını kaybetmesinin ardından, Sedef’le birlikte daha önce görev yaptığı köyün yolunu tutmuştur. Sedef Alper’in ses kaydını kaybettiğini anlamak üzeredir. Sedef’in ortadan kaybolduğunu öğrenen Poyraz ise bir an önce özgürlüğüne kavuşmak istemektedir. Mümtaz ise; Betül’ün planladıkları tüm olayları Veda ve Cem’e açıklamasıyla köşeye sıkışır.
Paraların çalınmasıyla Yaman ve Gülnara perişan haldedirler. Taner ise Burmalı’ya aralarını düzeltmek istediğini açıklar. Dicle, anne ve babasıyla konuşmak için Tuğrul’la birlikte memlekete gideceği yalanını söyler. Fakat Ferhat’ın da onlarla birlikte gitmek istemesi işleri zora sokar.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.