Beni Affet 576.Bölüm Özeti / 3 Haziran Salı

Yazan: Admin 2 Haziran 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 576.bölümü ile 3.06.2014 Salı günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 3 Haziran tarihinde yayınlanacak olan 576.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 576.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 576.Bölüm Özeti;
Mutluluklarını evlilikle taçlandırmalarına günler kalan Feride ve Cüneyt tatlı bir telaş içerisindedir. Eylül’den kurtulduklarını sanarak kendi dünyalarına dönen ikili Eylül’ün her şeyi alt üst edecek büyük bir hazırlık içinde olduğundan habersizdir. Eylül kardeşi olduğunu bilmediği Feride’ye en karanlık yüzünü göstermek üzeredir.
Şahin’in diğer ailesine açılan kapıların anahtarlarını elinde tutan Kemal, ailesi üzerine oynanan oyunların kaynağına ulaşır. Kemal Sevgi’yi de alarak Cesur’un evini basarken, Şebnem ise kocası Şahin’i geri kazanmak ister. Öte yandan Umut ve Leyla’ya tuzak kurmaya çalışan Sait ve Kadir, beklemedikleri bir manzarayla karşılaşır.


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.