Beni Affet 578. Bölüm Özeti / 5 Haziran Perşembe

Yazan: Admin 4 Haziran 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin en çok sevilen ve en çok beğenilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden 5 Haziran Perşembe günü devam edecek. Beni Affet'in yeni bölümü olan 578. bölümünde 5.06.2014 Perşembe günü neler olacak, neler yaşanacak diye merak içerisinde olan kişiler için sayfamızda Beni Affet 578. Bölüm Özetini paylaşıyoruz. Beni Affet dizisinin hayranları günden güne artmaya devam ediyor bu nedenle dizinin yeni bölüm özetleri de bir hayli merak ediliyor. Uykusuzadam.net blog sitesi olarak siz değerli Beni Affet izleyicileri için sitemizde dizinin özetlerini paylaşmaya devam ediyoruz. İşte Beni Affet 578. Bölüm Özeti bakalım neler olacak?

Beni Affet 578. Bölüm Özeti;
Feride’yi bulmak için polisle birlikte hareket eden Cüneyt, Eylül’ün karşısına dikilir. Sevdiği kadına zarar gelecekse ölmeyi tercih eden Cüneyt, Feride’den bir iz bulabilecek midir? Eylül Feride’nin gözünde ifşa olduğunu öğrenerek şoke olur. Eylül’ün planı beklenmedik bir sona doğru giderken, Tunç ise neler döndüğünü anlamaya çalışır.
Kemal Cesur’un izini bulmak ister. Bahar kocası için endişelenirken, Kemal’i öldürerek büyük bir engelden kurtulmayı düşünen Cesur pusudadır. Bahar’ı Azize olarak bilen Cesur, sonunda büyük aşkını görerek şaşkına dönerken, Azize’nin gerçekte Kemal’in karısı Bahar olduğunu öğrenecek midir? Sait’ten kurtulmak isteyen Leyla, son bir çareye başvurur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.