Beni Affet 581.Bölüm Özeti / 10 Haziran Salı Star TV

Yazan: Admin 9 Haziran 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 581.bölümü ile 10.06.2014 Salı günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 10 Haziran tarihinde yayınlanacak olan 581.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 581.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 581.Bölüm Özeti;
Cesur’un Karabey mirasının peşinde olduğunu bilen Kemal, Şahin’le birlikte onu paraya çekecek bir plan hazırlar. Haberi alan Şebnem’de babasının mirası için oradadır. Hem parayı hem de Bahar’ı elde etmek isteyen Cesur, Kemal’in avucuna düşecek midir? Umut ve Sevgi Şahin yüzünden tartışır. Kader’in karşısına farklı bir kimlikle çıkan Sait ise, onu etkilemeye çalışır.
Atlattıkları badireden sonra Feride ve Cüneyt’in hayatı normale dönerken, Osman’ın evlilik arifesindeki iki aşığa güzel bir sürprizi vardır. Şüpheli olarak gözaltında tutulan Eylül’ün imdadına yine Tunç koşar. Tunç’tan Feride’yle kardeş olabileceğini öğrenen Eylül’ün aklı karmakarışıktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.