Beni Affet 582.Bölüm Özeti / 11 Haziran Çarşamba

Yazan: Admin 10 Haziran 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 582.bölümüyle 11.06.2014 Çarşamba günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 11 Haziran'da yayınlanacak olan 582.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 582.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 582.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 582.Bölüm Özeti;
Mutlulukları her hallerinden belli olan Feride ve Cüneyt yeni evleri için hazırlık yapar. Ancak son anda gelecek bir haber herkesin canını sıkar. Bu sırada Tunç’tan bütün detayları öğrenen Eylül, onca kötülük yaptığı Feride’nin kardeşi olup olmadığını kesin olarak öğrenmekte kararlıdır.

Aşklarını tazeleyen Kemal ve Bahar oğulları Yusuf’la birlikte mutlu anlar yaşar. Bu sırada ortalığı karıştırmaya gelen Şebnem, Umut’a gerçekleri tüm çıplaklığıyla söyler. Gözleri dönen Umut Şahin’e yaptıklarının hesabını sormak ister. Öte yandan Kader, kim olduğunu bilmediği Sait’in sürpriz teklifiyle neye uğradığını şaşırır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.