Beni Affet 583. Bölüm Özeti / 12 Haziran Perşembe

Yazan: Admin 11 Haziran 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 583.bölümüyle 12.06.2014 Perşembe günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 12 Haziran'da yayınlanacak olan 583.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 583.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 583.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 583.Bölüm Özeti;
Bahar neler olduğunu anlamaya çalışarak Kemal’i takip eder. Kemal karısına bütün planı anlatmak zorunda kalacaktır. Cesur ise Kemal’e hain bir son hazırlamak için iş başındadır. Şahin’e dair her şeyi öğrenerek onun yakasına yapışan Umut’un dünyası başına yıkılmıştır. Sevgi de Umut’u dizginlemek için oradayken, yaptıklarından pişmanlık duyan Şahin ailesi için canını vermeye hazırdır.
Eylül’ün Feride’ye yaklaşmasını engellemek için mahkeme kararı alan Cüneyt ve Feride, bunu Eylül’e söyler. Feride ablası olduğunu bilmediği Eylül’e nefretini kusarken, Eylül ise Feride’den duyduklarıyla mahvolur. Öte yandan Tunç, Eylül ve Feride’nin kardeşliğini kanıtlayacak delilin peşindedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.