Beni Affet 584.Bölüm Özeti / 13 Haziran Cuma

Yazan: Admin 12 Haziran 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 584.bölümüyle 13.06.2014 Cuma günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 13 Haziran'da yayınlanacak olan 584.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 583.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 584.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 584.Bölüm Özeti;
Eylül’ü tamamen saf dışı bırakarak normal hayatlarına dönen Feride ve Cüneyt, nikah hazırlıklarına heyecanla devam ederler. İki sevgili karı koca olma yolunda yeni hayatlarına doğru ilerlerken, Dilek’in sürpriz ziyaretine şaşıran Eylül, ona Feride’nin kardeşi olabileceğini söyler.
Kemal’in Cesur’un peşinde olduğunu öğrenerek kocası için endişelenen Bahar, bildiklerini polise anlatır. Cesur’u kendi yöntemleriyle alt etmek isteyen Kemal ise Cesur’un hazırladığı tuzaktan bihaberdir. Öte yandan Şebnem, Karabey köşkünü basan polise Cesur’un yerini söyleyecek midir? Sait, Kader’le ilgili aileyi karıştıracak bir hamle yapar.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.