Beni Affet 585.Bölüm Özeti Tüyoları/ 16 Haziran Pazartesi

Yazan: Admin 14 Haziran 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 585.bölümüyle 16.06.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 16 Haziran'da yayınlanacak olan 585.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 585.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 585.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 585.Bölüm Özeti Tüyoları;
Nikaha sayılı günler kala Kozan Ailesi’nde hazırlıklar son sürat devam ederken, Feride’yi gözünden sakınan Cüneyt, Eylül’ün yine bir işler karıştıracağından şüphelidir. Eylül ise bir yandan kardeşi Feride’ye yaptıklarından pişmanlık duyarken, bir yandan da Feride’yi Kozan ailesine bırakmamakta kararlıdır.
Bahar ve Kemal bir süre de olsa kendi hayatlarına dönerken, Bahar’ın şikayette bulunmasının üzerine aranan Cesur, polisin elinden kurtulmaya çalışır. Şahin ise olanlardan nasibini alan Şebnem’e bir teklifte bulunur. Ailesiyle tartışan Kader, gerçekte kim olduğunu bilmediği Sait’in yanındadır.
Ankara’da çekilen dizinin oyuncu kadrosu, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Özgün Çoban gibi başarılı tiyatroculardan oluşuyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.