Beni Affet 586. Bölüm Özeti / 17 Haziran Salı

Yazan: Admin 16 Haziran 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 586.bölümüyle 17.06.2014 Salı günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 17 Haziran'da yayınlanacak olan 586.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 586.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 586.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 586.Bölüm Özeti ;
Feride’nin kına heyecanı tüm aile üyelerini bir araya getirirken, Kemal ve Bahar’ın da evlilik arifesindeki çifte anlamlı bir hediyesi vardır. Tunç bu mutlu aile tablosunun dışında yer almayı seçer. Ancak Feride ve Cüneyt ona doğru sürpriz bir adım atar. Feride konusunda içi içini kemiren Eylül, Tunç’un uyarılarına rağmen yine yerinde duramaz.
Bu sırada hem paraya hem de Bahar’a kavuşmanın hayalini kuran Cesur, Kemal’in peşindedir. Kozanların evine kadar ulaşan Cesur, planını uygulamaya koyabilecek midir?

Ailesini geri kazanmakta kararlı olan Şahin, Şebnem’den boşanmak ister. Beyninden vurulmuşa dönen Şebnem’in sabrı sınırlarını aşmak üzeredir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.