Beni Affet 587.Bölüm Özeti / 18 Haziran Çarşamba

Yazan: Admin 17 Haziran 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 587.bölümüyle 18.06.2014 Çarşamba günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 18 Haziran'da yayınlanacak olan 587.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 587.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 587.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 587.Bölüm Özeti ;
Abisi Cüneyt’in nikahı için hazırlanan Kemal, karısı ve oğluyla keyifli anlar yaşarken, kendine doğru gelen Cesur tehlikesinden habersizdir. Kemal’i kaçıran Cesur adamlarıyla birlikte paranın yerini söyletme niyetindeyken, Kemal’in dilinde tek bir isim vardır. Ailesine geri dönmek isteyen Şahin’in yaptıkları Şebnem’i yerle bir eder. Gözü kararan Şebnem’in intikam hazırlığı yıkıcı olacaktır.
Nikah günleri gelip çatan Feride ve Cüneyt’in yıllardır kurdukları hayalleri gerçek olmak üzeredir. Gelin ve damat hazırlıklarına devam ederken, Eylül’ün bu büyük günü mahvetmesinden şüphelenen Osman, onu engellemek için tedbirini alır. Feride ve Eylül’ün kardeşliğiyle ilgili Tunç’un söyledikleri Dilek’in kafasını karıştırır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.