Beni Affet 588. Bölüm Özeti / 19 Haziran Perşembe

Yazan: Admin 18 Haziran 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 588.bölümüyle 19.06.2014 Perşembe günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 19 Haziran'da yayınlanacak olan 588.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 588.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 588.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 588.Bölüm Özeti ;
Feride ve Cüneyt hayatlarını birleştirmek üzere nikah salonuna gelir. Feride’ye gerçekleri anlatmak için gelen Eylül sonunda Feride’ye ablası olduğunu söyler. Eylül’ün sözlerine anlam veremeyen Feride O’na inanacak mıdır? Öte yandan nikaha dakikalar kala ortadan kaybolan Ferman’dan şüphelenen Osman ve Cüneyt, onu bir otel odasında bulurlar.
Kemal’i kaçırarak onu ilaçlarla konuşturmak isteyen Cesur paranın yerini sorar. Kemal’den cevabı alan Cesur, paraları almak için gittiği depoda gerçek cevabı bulacaktır. Şahin Sevgi’den son bir şans daha ister. Ancak gözünü hırs bürüyen Şebnem, Şahin ve ailesinden intikam almak için evlerini başlarına yıkmakta kararlıdır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.