Beni Affet 589. Bölüm Özeti / 20 Haziran Cuma

Yazan: Admin 19 Haziran 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 589.bölümü ile 20.06.2014 Cuma günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 20 Haziran tarihinde yayınlanacak olan 589.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 589.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 589.Bölüm Özeti;
Cüneyt ve aile üyeleri nikahın başlaması için beklerken; Feride, Eylül’le karşı karşıyadır. Feride’yi kardeş olduklarına inandırmak isteyen Eylül, geçmişlerine dair her şeyi anlatırken, Dilek, elinde kanıtla çıkagelir. Aklı karışan Feride, sonunda nikah masasına oturur. Cüneyt’le evlenebilmek için her zorluğa katlanan Feride’nin ağzından evet kelimesi çıkacak mıdır?

Öte yandan nikah salonuna gelemeyen Kemal ve Bahar’ın başında farklı belalar vardır. Cesur’un paraya ulaşmak için kurduğu tezgah Kemal’i engellemeye yetmez. Kemal, Cesur’un elinden kaçarak ailesine ulaşmak ister. Bahar ve ailesi ise Şebnem’in hışmıyla karşı karşıyadır. Şebnem’in elinde patlayan silah hangi cana kıyacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.