Deniz Yıldızı 1042. Bölüm Özeti / 5 Haziran Perşembe

Yazan: Admin 5 Haziran 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı 1042. bölümü ile 05.06.2014 Perşembe günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Deniz Yıldızı 1042.bölümünde neler olacağını merak edenler için yazımızın devamında Çarşamba günü neler olacağını içeren özet bulunmaktadır. Deniz Yıldızı 1042.bölüm özeti hakkında bizlerle düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Deniz Yıldızı 1042. Bölüm Özeti;
Banu, Melih’e Atakan’ın kendisini tehdit ettiğini anlatmış. İkili Atakan’ı cezaevine göndermek ve ondan kurtulmak için bir plan yapar. Banu, Atakan’ın evinden, onu yakalatacak dosyaları çalacaktır. Bunun için Banu, durumu belli etmeden Atakan’ın evine gider. Acaba Banu ve Melih, Atakan’a yakalanacak mıdır? İkbal, kızı Ayşe’nin özlemine dayanamaz ve gizlice Gecekondu mahallesine gider. Aynı anda eve doğru giden Engin, acaba İkbal’i, Ayşe’yi görmeye giderken yakalayacak mıdır? Sabiha ve Şükran, Umut’un bulunmasının ardından geçmiş olsuna Kadriye Gecekonduya gider. Kadriye İkili’yi kovmaktan beter eder. Ayşe ise olanlardan sonra Yusuf’la konuşur. Acaba İkili kavuşmak için şimdi ne yapacaktır?

Engin, Kadriye’nin verdiği gazla, Umut’un kaybolmasını Yusuf’un planladığını düşünür. Acaba Engin, şimdi ne yapacaktır? Suna, Mustafa’yı Süleyman’ı vururken görmüş ve Mustafa’nın Süleyman’ı öldürdüğünü düşünmektedir. Sürekli kabus gören, sinirleri bozulmuş ve artık Mustafa’dan daha da korkan Suna, Mustafa’ya gördüklerini itiraf eder. Mustafa şimdi ne yapacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.