Mehmet Ali Erbil Eyvah Düşüyorum Başvuru Formu

Yazan: Admin 9 Haziran 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Mehmet Ali Erbil ekranlara bomba gibi bir program ile geri dönüyor. Uzun süredir ekranlarda gözükmeyen Mehmet Ali Erbil, eğlenceli Eycah Düşüyorum bilgi yarışması ile seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Mehmet Ali Erbil ile Eyvah Düşüyorum yarışması her Cuma Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Programın sunucusu öncelerden Eser Yenenlerdi ancak programın ani bitişi izleyicileri bi hayli üzmüştü.

Eyvah Düşüyorum yarışma programı artık yeni sunucusu ile yani Mehmet Ali Erbil ile Star TV ekranlarında yerini alacak. Sizde bu eğlenceli ve bilgiye dayalı yarışma programına katılmak istiyorsanız hemen başvuru formunu doldurabilir ve Eyvah Düşüyorum'da yarışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Eyvah Düşüyorum yarışmasına katılmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sizlere vereceğimiz başvuru adresinden kişisel bilgilerinizi vererek başvuru yapabileceksiniz.
Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'in yanında yarışmak ve tatlı muhabbetler etmek istiyorsanız buradan Star TV Mehmet Ali Erbil Eyvah Düşüyorum isimli programa başvuruda bulunabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.