Unutma Beni 1300. Bölüm Özeti / 4 Haziran Çarşamba

Yazan: Admin 4 Haziran 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni dizisi 4 Haziran 2014 Çarşamba günü 1300. Bölümü ile devam ediyor. Unutma Beni 4.06.2014 tarihinde 1300. bölümde neler olacak diye merak eden dizi hayranları için sayfamızda dizinin 1299. bölüm özetine yer veriyoruz. Bakalım 4 Haziran tarihinde Unutma Beni dizisinde neler yaşanacak işte detaylar..

Unutma Beni 1300. Bölüm Özeti;
Şerif bugün ameliyata girecektir, paranın bir an önce bulunması gerekmektedir. Mustafa parayı nerden bulacaktır? Mustafa Özlem ile buluşur, onun hangi sözleri Özlem’i yıkacaktır? Hikmetler ameliyat parasının Şerif tarafından bulunduğunu sanmaktadır. Mustafa neden bunu saklamıştır? Mustafa Yaman’a ulaşabilmek için, düşürdüğü anahtarlığı araştırmaktadır, bir ize ulaşabilecek midir? Haşmet Meksika’dan adamları getirmiştir sonunda.

 Ali onları görmeye gider, adamları sorgularken neden öfkelenecektir? Ali Seda’nın yaşadığı eve gizlice kimi getirecektir? Bu olayın neden Seda tarafından duyulmamasını isteyecektir? İlkay ve Çiğdem hastanenin kantininde konuşurlarken Türker ne duyup, dehşete kapılacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.