Unutma Beni 1302. Bölüm Özeti / 6 Haziran Cuma

Yazan: Admin 6 Haziran 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Unutma Beni dizisi 6 Haziran 2014 Cuma günü 1302. Bölümü ile devam ediyor. Unutma Beni 6.06.2014 tarihinde 1302. bölümde neler olacak diye merak eden dizi hayranları için sayfamızda dizinin 1301. bölüm özetine yer veriyoruz. Bakalım 6 Haziran tarihinde Unutma Beni dizisinde neler yaşanacak işte detaylar..

Unutma Beni 1302. Bölüm Özeti;
Mustafa deli gibi Yaman’ın elinden bebeği almaya çalışırken bir silah sesi duyulur, kim vurulmuştur? Emine hastane bahçesinde Şerif ve bebeği için ağlarken aniden kimler gelip, ona destek olacaktır? Hikmetler Şerif için dua etmektedir, Şerif’in bitkisel hayata girme ihtimali vardır, direnebilecek midir?
Halit İlkay’ı dolaylı olarak tehdit eder ve Ali’nin yerini sorar, bu konuşmalar sırasında kim aniden gelecektir? Halit adamı Ertan ile buluşur, Ali onları uzaktan izler, nelere şahit olacaktır? Halit Türker’den kimi öldürmesini isteyecektir? Türker’in cevabı ne olacaktır? Volkan Ceylan’ı görmek için hapishaneye gider, ikili arasında neler yaşanacaktır, Ceylan Volkan’ı yine kandırabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.