Alın Yazım Yiğit Ozan Dağgez Kimdir? Vikipedi

Yazan: Admin 3 Ağustos 2014 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal D ekranlarında başlayacak olan günlük dizi Alın Yazım'da yer alacak oyunculardan biriside Ozan Dağgez'dir. Alın Yazım isimli dizide Yiğit karakterini canlandıracak olan Ozan Dağgez kimdir diye merak eden izleyiciler için haberimizin devamında Türk oyuncunun biyografisine yer veriyoruz. Ozan Dağgez bir çok dizi yapımlarında yer almış en son olarak ise Alın Yazım isimli dizide Ozan karakterine can verecektir.

Alın Yazım dizisi Kanal D ekranlarında Eylül ayında başlayacak ve haftanın beş günü izleyicisi ile buluşacaktır. Ozan Dağgez, 1982 yılında Bodrum'da dünyaya gelmiştir. Dizilerde ve diğer yapımlarda sergilediği oyunculuğu ile bir çok kişinin dikkatini çekmiş ve başarıyı yakalamıştır. Ozan, ilkokul ve lise eğitimini doğduğu memleketinde tamamlamıştır. Küçük yaşlarda başlayan oyunculuk hayalleri ilerleyen yıllarda yani büyüdükçe gerçekleşmeye başlamış ve küçük rollerde oynamıştır.

Ozan, lise eğitimini tamamladıktan sonra Amerika'da 1 yıl eğitim aldıktan sonra Türkiye'ye tekrar dönmüştür. Tüm bunların yanı sıra drama eğitimi alarak oyunculuğunu sağlamlaştırmayı hedeflemiştir. Amerika'dan Türkiye'ye dönüş yapan Türk oyuncu Maltepe Üniversitesi iletişim fakültesinde eğitimine devam etmiştir. 2005 senesinde eğitimini tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

Dizilerde rol alan Ozan bunun yanı sıra Eti, Pepsi ve Turkcell reklamlarında oynamıştır. En son olarak ise yeni başlayacak olan Alın Yazım isimli dizide Yiğit karakterini canlandıracaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.