Aşkın Bedeli 196. Bölüm Özeti - 2 Eylül Salı Neler Olacak?

Yazan: Admin 2 Eylül 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan dizi Aşkın Bedeli, yeni sezonuna başladı. Aşkın Bedeli 2 Eylül Salı günü 196. bölümü ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yaz tatilinin bitmesi ile dizi de yeni sezonuna giriş yaptı ve yeni bölümü ile izleyicilerini şimdiden merak ettirmeyi başardı. Aşkın Bedeli kaldığı yerden tüm heyecanı ile Salı günü devam edecek. Aşkın Bedeli dizi hayranlarının merak ettiği ise 196. yeni sezon bölümünde neler olacak, neler yaşanacak sorusu olmuştur. Bizde siz değerli ziyaretçilerimiz için dizinin 196.bölüm özetine aşağıda yer veriyoruz.

Aşkın Bedeli 196. Bölüm Özeti;
Osman’ın yıkıcı bir planı var.

Poyraz, Urfa’ya ailesini kurtarmaya gittiğinde büyük bir tehlikeyle burun buruna gelmiştir. Poyraz’ın Oğuzer Ailesi’yle tanışması olaylı olsa da, ailesine dair umut verici haberleri bir türlü alamamaktadır.

Aklı Poyraz ve Uğur’da olan Sedef ise Veda’ya yardım etmeye çalışmaktadır. Öte yandan Hayriye’nin tek derdi Betül’ün bir an önce hayata dönmesidir. Fakat Betül’ün durumu ciddiyetini korumaktadır.

Canan’ın tüm yardımlarına rağmen Dicle, Osman’ın elinden kurtulmayı başaramamıştır. Osman’ın tehditleri ise Dicle’nin gözünü korkutur. Dicle tüm umuduyla Osman’ı ikna etmeye çalışırken, Osman’ın yıkıcı bir planı vardır.

Bütün öfkesini annesine yönelten Gülnara, artık onun hayatlarından çıkıp gitmesini istemektedir. Yaman’ın ise bu konuda bir itirazı vardır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.